وبلاگ کولر گازی گری

وبلاگ معرفی اطلاعات خرید و قیمت کولر گازی گری

تهویه مطبوع گری gree

تهویه مطبوع گری

طبق گزارش تحقیقاتی در بازار تهویه مطبوع مرکزی چین در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ که AVC و اطلاعات تهویه تهویه مطبوع و تهویه تهویه مطبوع منتشر کرده است، تهویه مطبوع مرکزی خانوار در سه ماهه اول سال افزایش ۳۷٫۸٪ افزایش یافت و حجم فروش آن نزدیک به ۶ میلیارد یوان. Gree، با سهم بازار از ۲۱٫۸٪، به سمت بالای صفحه اصلی مرکز تهویه مطبوع خانگی شلیک شده است.

برندهای داخلی غالب می شوند

  به دنبال ژاپنی و کره ای

گزارش شده است که مارک های داخلی که ۵۰٫۸ درصد آنها را تشکیل می دهند، در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷، نقش اصلی را در ساختار نام تجاری بازار تهویه مطبوع مرکزی خانوار ایفا می کنند، به همین ترتیب مارک های ژاپنی و کره ای که به ترتیب ۴۶٫۱ درصد و مارک های اروپایی ، ۳٫۲٪.

Gree در سال ۲۰۱۰ از زمان شکستن جایگاه غالب مارک های خارجی برای اولین بار در سال ۲۰۱۲، رتبه نخست را در بازار مرکزی تهویه مطبوع مرکزی کشور در رتبه بندی قرار داده است. Gree از شرکت های تهویه مطبوع مرکزی مرکزی اروپایی و ژاپنی که از سنتی قوی برخوردار هستند، بازار تصادفی نیست در واقع، از طریق تحقیق و توسعه مستقل، انباشت تکنولوژی، نوآوری محصول و بهبود خدمات، Gree گام به گام با شرکت های تهویه مطبوع مرکزی سنتی روبرو است.

به ۴ مه ۲۰۱۷، Gree برای ۲۸،۷۳۲ اخطار اختراع کرده و ۱۷،۵۷۴ اخطار اختراع مجوز دریافت کرده است که ۱۱ ۵۷۷ پتنت اختراع و ۲،۳۴۹ پتنت اختراع مجاز است. در سال ۲۰۱۶، ۷،۴۲۲ اختراع فنی تکمیل شد؛ بیش از ۲۰ پتنت در هر روز به طور متوسط.

در سال های اخیر، چندین تکنولوژی Gree به عنوان «پیشگام جهانی» شناخته شده اند، از جمله کمپرسور دوار مرحله ای کمپرسور روتور با نسبت متغیر متغیر، فن آوری خنک کننده تحت شرایط کاری -۴۰ ℃، انژکتور مگنت دائمی، واحد ذخیره و یخچال، کمپرسور خنک کننده گریز از مرکز تحریک مغناطیسی و چیلر، چیلر گریز از مرکز Inverter مستقیم و غیره.

نوآوری مستقل

استاد هسته فن آوری

با پیوستن به مفهوم نوآوری های تکنولوژیکی و مستقل تحقیق و توسعه، Gree 10 سری و ۱۰۰۰ دسته از محصولات تهویه مطبوع مرکزی را راه اندازی کرده است که شامل چیلر گریز از مرکز، VRF، چیلر پیچ، واحد مدولار، واحد تغلیظ، واحد مجرای، بخاری آب، واحد، واحد تخصصی، فریزر و یخچال و غیره، در خدمت ۱۶۰ کشور و مناطق در سطح جهان و ارائه محصولات با کیفیت بالا تهویه مطبوع مرکزی، راه حل ها و خدمات برای مشتریان.

قدرت بزرگ برای

پروژه های برجسته

پروژه های مرجع Gree تهویه مطبوع مرکزی به طور گسترده ای در داخل و خارج از کشور، از جمله “جام جهانی” محل برگزاری در آفریقای جنوبی، پکن المپیک رسانه روستا، و مراکز بزرگ کسب و کار المپیک زمستانی ۲۰۱۴ در سوچی و غیره، فقط به نام چند در میان بیش از ۳۰،۰۰۰ پروژه در سراسر جهان.

در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶، Gree خود را توسعه یافته مگا کیلووات کارخانه تخصصی شیلر هوا خنک کننده هوا برنده پیشنهاد CAP1000 ملی نیروگاه هسته ای پروژه های راکتور آب تحت فشار در Lufeng، Sanmen و Haiyang.

گری همچنین در بسیاری از پروژه های زیربنایی مقاوم است. به عنوان مثال Gree، بزرگترین تامین کننده تجهیزات تهویه مطبوع،  بزرگترین تامین کننده تجهیزات تهویه مطبوع، موفق به کسب پیشنهادات حمل و نقل راه آهن از ایستگاه جنوب نانجینگ ایستگاه پکن-شانگهای با سرعت بالا راه آهن، مترو چانگشا، مترو پکن، مترو Zhengzhou، مترو گوانگژو و غیره .

Gree با تمرکز بر تقاضای مشتری و تقاضای مشتری، شیوه زندگی سالم و راحت را در فرآیند حفاظت از محیط زیست سبز ایجاد می کند. علاوه بر این، تهویه مطبوع مرکزی Gree بسیاری از پروژه های زغال سنگ به برق پروژه های پکن، شانشی، تیانجین و هبی را از طریق تلاش های ناگهانی گاز گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *