وبلاگ کولر گازی گری

وبلاگ معرفی اطلاعات خرید و قیمت کولر گازی گری

جلوگیری از آسیب کولر گازی با آفات

کولر گری

جلوگیری از آسیب کولر گازی با آفات |نکاتی برای جلوگیری از آسیب

آفات می توانند به طرق مختلفی آزار دهنده باشند. آنها می توانند باغ، حیاط و مبلمان آلوده و خراب کنند، اگر آنها داخل خانه شوند، می توانند حتی بیشتر وسایل خود را مانند لباس، فرش، مبلمان و دیوارها را از بین ببرند.اگر آنها منابع غذا، گرما یا سرپناه را بر روی اموال شما پیدا کنند، آفات می توانند از طریق برخی از کوچکترین حفره ها زیرکانه حرکت کنند تا بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.آنها حتی می تواند سیستم کولر گازی شما را نیز آسیب بزنند

چرا مراقبت و نگهداری از کولر گازی مهم است؟

آلودگی هایی نظیر موش ها و سنجاب و موش های صحرایی یا دیگر جوندگان،انواع مختلفی از آفات هستند که می توانند سیستم کولر گازی شما را خراب کنند و آسیب بزنند.اگر آنها وارد کمپرسور شوند، می توانند سیمها را بجوند و اجزای حساس را بشکنند و یا یک لانه بسازند جلوی جریان هوا را مسدود نمایند، آفات و میکروب ها سبب بروز آلودگی و آلرژن و بوی نامطبوع می شود و باعث ایجاد تعمیرات گران قیمت می شود.

بستن تمام حفره ها و درزها

آفات می توانند راه خود را از طریق حتی کوچکترین حفره ها پیدا کنند. بنابراین، مهم است که اطمینان حاصل کنید که همه چیز به درستی مهر و موم شده است. این بدان معنی است که بستن و مهر و موم کردن تمام حفره ها و درزها و دریچه ها و پنجره ها. پر کردن این شکاف ها همچنین می تواند کمک هزینه های انرژی خود را کاهش دهد، زیرا مانع ورود هوا و فرار از خانه شما می شود.

کانال های هوای داکت اسپلیت را تمیز کنید

اگر می‌خواهید کانال های هوا را از جوندگان تمیز نگه دارید، این ایده خوبی است که مطمئن شوید مواد لازم برای ساخت لانه را ندارند. شما می‌توانید این کار را با اطمینان از اینکه کانال های هوا تمیز می‌شوند انجام دهید. کانال های هوای شما باید در حدود ۱۰ سال به طور متوسط تمیز شود. با این حال، اگر حیوان خانگی دارید و یا اگر خانواده تان خاک زیادی را در خانه تان پخش کند، ممکن است بخواهید این کار را زودتر انجام دهید. از طرف دیگر، اگر فیلتر کارآمدی بالا داشته باشید، ممکن است زیاد به آن نیاز نداشته باشید. همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که کانال های هوای داکت اسپلیت شما به درستی نصب شده‌اند و هیچ سوراخ ایجاد نمی‌کنند.

تعمیر و نگهداری منظم

تعمیر و نگهداری از کولر گازی بسیار مهم است و شما باید به طور مداوم از سیستم کولر گازی خود مراقبت کنید، تعمیر و نگهداری منظم به شما کمک می‌کند تا مراقب مسائل بالقوه باشید. به عنوان مثال، اگر یک حیوان شروع به تخم‌گذاری کرده و یا جویدن بخش‌هایی از سیستم تهویه مطبوع شما را شروع کند، قبل از این که سیستم کولر گازی شما به طور کامل خراب شود و از کار بیفتد، می‌توانید به آن رسیدگی کنید.

 

نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی گری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *