وبلاگ کولر گازی گری

وبلاگ معرفی اطلاعات خرید و قیمت کولر گازی گری

مزایای اسپلیت سرد و گرم

کولر گازی گری

مزایای کولر گازی اسپلیت سرد و گرم

اگر شما به دنبال یک سیستم جدید کولر گازی هستید، یک مدل که ممکن است مورد توجه قرار گیرد، اسپلیت است، یک راه برای درک اینکه آیا کولر گازی اسپلیت برای شما مناسب است یا خیر،این است که جوانب مثبت و منفی کولر گازی اسپلیت را بسنجید، در این مقاله از سری مقالات وبلاگ کولر گازی گری، درباره مزایا و معایت اسپلیت سرد و گرم خواهیم پرداخت،

مزایا :

در اینجا چند مزیت اسپلیت را بیام می کنیم

بازدهی انرژی بالا :

در مقایسه با سایر سیستم های تهویه مطبوع سیستم های اسپلیت یکی از کارآمدترین ها هستند، هنگامی که که شما یک سیستم داکت اسپلیت دارید، مقدار قابل‌توجهی از هوای داکت اسپلیت وارد خانه شما نمی شود. اگر کانال‌ها آسیب‌دیده باشند، می‌توانید نشتی را تجربه کنید. گرد و غبار نیز در طول زمان در کانال‌ها جمع می‌شوند و می‌توانند هوا را مسدود کنند. این باعث هدر رفتن انرژی می‌شود و باعث می‌شود که دستگاه به مدت طولانی تری کار کند تا خانه شما خنک کند و کارایی و عمر مفید خود را از دست بدهد. اما سیستم اسپلیت هوای مطبوع و خنکی به اتاق شما می رسد.

صرفه جویی در هزینه ها :

دستگاه های اسپلیت در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند، که این صرفه جویی باعث کاهش هزینه های آب و برق شما می شود، با گذشت زمان، این صرفه جویی بیشتر با عث می شود که کاراای کولر گازی بیشتر شود و تعمیرات کمتری در طول زمان انجام دهید.

نصب آسان و کارکرد بی صدا :

در مقایسه با سایر سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های اسپلیت نصب نسبتا آسان تری دارند، برخلاف سیستم های داکت اسپلیت که آنها نیاز به نصب مارپیج کانال در خانه دارند، همچنین سیستم های اسپلیت مانند کولر گازی های پنجره ای یک پنجره را مسدود نمی کنند، سیستم های اسپلیت با ایجاد یک حفره کوچک بر روی دیوار بیرونی خانه شما نصب می شوند، دستگاه ها در دو طرف دیوار نصب می شوندف سیستم های اسپلیت نسب به داکت اسپلیت بی صدا هستند.

معایب :

هزینه اولیه گران :

در حالیکه سیستم های اسپلیت بسیار کارآمد هستند و می توانند در طول زمان صرفه جویی کنند، اما هزینه اولیه آنها گران تر از سایر سیستم های تهویه مطبوع است، اما با این حال سیستم های اسپلیت یگ گزینه مناسب برای مناطل هستند.

سرویس و نگهداری از اسپلیت

سیستم های اسپلیت نسب به سایر سیستم های تهویه مطبوع، حساس تر هستند و به مراقبت و نگهداری مداوم نیاز دارند، اگر از سیستم اسپلیت و کمپرسور به خوبی نگهداری نشود، ممکن است دچار مشکلات زیادی شود و شما باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید.

 

نمایندگی فروش کولر گازی های گری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *