وبلاگ کولر گازی گری

وبلاگ معرفی اطلاعات خرید و قیمت کولر گازی گری

مشخصات کولر گازی پرتابل

کولر گازی گری

مشخصات کولر گازی پرتابل

به دستگاه تهویه قابل‌حمل به عنوان گزینه خنک‌کننده آخرین راه‌حل فکر کنید. آن‌ها از پنکه برتر هستند، اما نه زیاد.

این همان چیزی است که گزارش های مصرف کنندگان کشف شده در آزمون خود از سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل: با وجود ادعای خود، این دستگاه حتی یک اتاق کوچک را نمی تواند خنک کند، چه برسد به F 78 ° که به طور گسترده ای در نظر گرفته آستانه بالا از آسایش در محیط داخلی است. کولر گازی ( پرتابل ) قابل حمل برای خانه هایی هستند که در آن تنظیمات کولر گازی پنجره ای یا مقررات ساختمان به گونه ای است که مانع از نصب کولرهای گازی پنجره ای می شود.

کولر گازی های پرتابل به طور معمول بزرگتر، پر سر و صدا و گران تر هستند و از انرژی بیشتری استفاده می کنند. در واقع، خرده فروشان گزارش می دهند که بسیاری از سیستم های کولر گازی قابل حمل، هر فصل توسط مشتریان ناراضی بازگشت داده می شوند.

کولر گازی پرتابل چگونه کار می کند؟

بر خلاف کولر گازی پنجره ای ، تمام قطعات مکانیکی یک کولر گازی پرتابل در اتاق شما در حال تلاش برای خنک شدن هستند. این منجر به سر و صدا می شود. این یک دلیل برای خنک‌کننده کم‌تر است: دستگاه قابل‌حمل از هوای خنک‌کننده از اتاق برای خنک کردن کندانسور و خروج هوای گرم از لوله اگزوز که شبیه به یک تخلیه خشک‌کننده است، استفاده می‌کند. این باعث ایجاد فشار منفی می‌شود و باعث می‌شود که هوای گرم غیر شرطی از اتاق‌های مجاور و یا فضای باز به داخل اتاق کشیده شود که سعی دارید خونسردی خود را حفظ کنید.

اگر کولر گازی پرتابل تنها انتخاب شما باشد

درست نصب کنید. همه کولر گازی های پرتابل با یک کیت که شما در یک پنجره نصب می‌کنید بسته می‌شوند. دقت کنید که تمام ارتباطات شما سفت و سخت است و هیچ فاصله‌ای را از بین نبرید. یک فن بگیرید : یم نسیم خنک و ملایم را می توانید با استفاده از فن ایجاد کنید

 

نمایندگی شرکت کولر گازی گری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *